VDAB 10 Dagen - Contactpersonen & FAQ

Praktische en inhoudelijke vragen i.v.m. de VDAB-infrastructuur

VDAB Beveren - Roeselare - Dorine Sadonis - 0475 74 15 60 - dorine.sadonis@vdab.be

VDAB Brugge - Mirella Jonckheere - 0471 79 34 72 - mirella.jonckheere@vdab.be

VDAB Brugge Business support en retail - Christel Vansteelandt - 0471 34 94 42 - christel.vansteelandt@vdab.be

VDAB Ieper - Karin Amerlinck - 0473 30 14 96 - karin.amerlinck@vdab.be

VDAB Ieper PST - Hanne Pil - 0476 93 33 82 - hanne.pil@vdab.be

VDAB LAR Rekkem - Magda Kusters - 0493 62 39 10 - magda.kusters@vdab.be

VDAB Oostende Bouw & Horeca - Sandra Verpoucke - 0470 95 53 52 - sandra.verpoucke@vdab.be

VDAB Oostende PST - Sandra Verpoucke - 0470 95 53 52 - sandra.verpoucke@vdab.be

VDAB Opleidingsatelier voeding - Mirella Jonckheere - 0471 79 34 72 - mirella.jonckheere@vdab.be

VDAB Roeselare - Bianca Vandemoere - 0472 18 14 29 - bianca.vandemoere@vdab.be (werkt niet op woensdag)

VDAB Roeselare Pildersweg - Kris Sinnaeve - 00476 43 67 26 - kris.sinnaeve@vdab.be

VDAB Wevelgem (automechanica en carrosserie) - Daisy Deschrijvere - 0478 49 78 93 (8-16u) - daisy.deschrijvere@vdab.be

VDAB Wevelgem (confectie) - Daisy Deschrijvere - 0478 49 78 93 (8-16u) - daisy.deschrijvere@vdab.be

VDAB Wevelgem (PST en groen) - Daisy Deschrijvere - 0478 49 78 93 (8-16u) - daisy.deschrijvere@vdab.be

 

 

RTC West-Vlaanderen | info@rtcwestvlaanderen.be | OND.: BE0891.813.446